top of page
UAB Ugira

BIM tai Ugira

Mūsų projektuotojai rengia integruotus visų inžinerinių dalių BIM projektus, kurie apima visą pastato gyvavimo ciklą – nuo pradinės idėjos, projektavimo, statybos iki pastato eksploatacijos ir nugriovimo.

Projektuojame pažangiausiomis, šiuolaikiško inžinerinio projektavimo skaičiavimo ir 3D modeliavimo programomis DLUBAL, Graphisoft ArchiCAD, DDS-CAD ir „Tekla Structures“, kurios sutrumpina projektavimo terminą bei puiki galimybė pademonstruoti Užsakovui naujų kompiuterinių technologijų įdiegimo privalumus, sprendžiant konkretų inžinerinį uždavinį. Kiekvienas BIM elementas projekte atvaizduojamas 3D formatu ir turi savyje visa reikiamą informaciją, kuri vėliau panaudojama ne tik statybos, bet ir pastato eksploatacijos eigoje.

UAB „Ugira“ kuriami projektai suteikia galimybę mūsų Užsakovams betarpiškai dalyvauti projektavimo procese, nuotoliniu būdu peržiūrėti kuriamą pastato informacinį modelį, bendrauti su projekto dalių autoriais, teikti pasiūlymus ir pastabas. BIM leidžia identifikuoti galimas klaidas (pvz. inžinerinių sistemų susikirtimus) jau pačioje projekto kūrimo stadijoje, todėl išvengiama didesnių kaštų taisant panašias klaidas statybos metu.

Profesionalus ir pajėgus kolektyvas, turintis gilias profesines žinias ir nuolat keliantis kvalifikaciją, yra pasiruošęs dirbti ne tik Lietuvos, bet ir kitų šalių rinkose. 

Trumpai apie BIM

BIM (angl. Building Information Modeling, arba Statinio informacinis modeliavimas) – tai revoliucinis pastato ar infrastruktūros objekto skaitmeninio projektavimo procesas, kurio metu kuriama ir valdoma visa statinio informacija visais jo gyvavimo etapais, nuo pirminės projekto koncepcijos iki jo nugriovimo.

 

Statybos pramonė susiduria su dvejopu poreikiu:

  • didinti našumą, efektyvumą, infrastruktūros vertę, kokybę ir tvarumą;

  • tuo pačiu reikalaujama sumažinti eksploatacines išlaidas, aplinkos taršą ir laiko bei medžiagų sąnaudas. Visa tai įmanoma pasiekti tik visoms suinteresuotoms šalims veiksmingai bendradarbiaujant ir bendraujant projektų įgyvendinimo metu. Būtent dėl to statinio informacinį modeliavimą (BIM) siekiama integruoti visame objekto gyvavimo cikle. BIM sistemos žymiai supaprastina pastatų projektavimą, statybą ir eksploatavimą, padaro šiuos procesus efektyviais.

bottom of page